İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
EDİRNE
Edirne Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

13 Ekim Uluslararası Risk Azaltma Günü 13 Ekim 2017
foto
Etkinlikler kapsamında ilimiz emel Özgür Subaşıay Lisesinde öğrencilere eğitim verilerek broşür ve hediyeler dağıtılmış ayrıca Saraçlar Caddesinde broşür ve hediye dağıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
KBRN Eğitimi 13 Ekim 2017
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı emirleriyle İstanbul Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü personeli tarafından verilen eğitime kurum ve kuruluşların evrak personeli katılmıştır.
[Devamı]
UMKE Bölge Tatbikatı 13 Ekim 2017
foto
7-8/10/2017 tarihinde Edirne il sağlık müdürlüğünün organize ettiği Ulusal Medikal Kurtarma ekipleri Bölge tatbikatında ; Edirne Tekirdağ ve Kırklareli UMKE ekiplerinden 50 personele su üstü arama kurtarma, kurtarmada kullanılan düğümler ile yüksek alanlardan iniş tekniklerini içeren eğitimler verilmiştir.
[Devamı]
Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Afet Bilinci Eğitimi 10 Ekim 2017
foto
Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu konferans salonunda 05/10/2017 Perşembe günü saat 14:00’te AFAD Edirne yetkililerinden Şube Müdürü Sayın Faruk ÖZTÜRK’ün, Arama-Kurtarma Teknisyenleri Sayın Yavuz ÇÖREKÇİ ve Emre VARDAR’ın katılımlarıyla “Afet Bilinci Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.
[Devamı]
Şantiyede Göçük 05 Ekim 2017
foto
4 Ekim 2017 günü Lalapaşa Yolu üzerinde bulunan inşaat şantiyesinde göçük meydana gelmiştir. Göçük altında kalan iki işçiden biri kendi imkanları ile kurtulmuş, diğer işçi ise Arama Kurtarma Ekiplerimiz ve İtfaiye Ekiplerinin ortak çalışmasıyla kurtarılmıştır.
[Devamı]
#SahipÇık 14 Eylül 2017
foto
Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868'e “ARAKAN” yazıp mesaj yollayarak da 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.
[Devamı]
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlamaları 17 Temmuz 2017
foto
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı çerçevesinde Hatıra Ormanı açılışı ve fidan dikimi yapılmış; kurulan "O kahraman benim" standında AFAD gönüllüsü kaydı alınarak halka çanta, frizbi ve broşür dağıtılmıştır.
[Devamı]
Suriyeli Ailelere Ramazan Paketi Dağıtımı 16 Haziran 2017
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından gönderilen Ramazan paketleri Edirne Merkezde yerleşik durumda olan Suriyeli ihtiyaç sahiplerine dağıtılmıştır.
[Devamı]
Suriyeli Ailelere Ramazan Paketi 08 Haziran 2017
foto
Ülkelerinde yaşanan iç karışıklıklar nedeniyle Ülkemize sığınan, ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelerin ramazan ayında iaşe ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla AFAD tarafından gönderilen paketler teslim alınmıştır.
[Devamı]
Minik Öğrencilere Deprem Eğitimi 06 Haziran 2017
foto
Edirne Merkez de bulunan Zübeyde Hanım Anaokulunda 31.05.2017 tarihinde 68 öğrenci ve 4 personelin katılımıyla deprem eğitimi yapılmıştır. Minik öğrencilere deprem gerçeği, deprem öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler uygulamalı bir şekilde gösterilmiştir.
[Devamı]
Sayfalar: 1234